Projekty małych domów na niewielkie działki budowlane

Budując dom na działce zlokalizowanej pod miastem, na terenach wiejskich czy przedmieściach, inwestorzy prywatni najczęściej dysponują całkiem sporą działką budowlaną. Mają więc dużą dowolność w wyborze odpowiedniego dla nich projektu architektonicznego domu. Mogą posiłkować się projektami gotowymi, albo zdecydować się na projekt dedykowany, który zostanie przygotowany od podstaw przez architektów, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta. Trzeba jednak wiedzieć, że zlecenie wykonania projektu domu będzie pociągało za sobą wyższe koszty niż zakup gotowego projektu. Na takim gotowym projekcie można dużo zaoszczędzić, a to dla inwestorów prywatnych  w większości przypadków będzie miało szczególnie istotne znaczenie.

Jeśli posiadamy niewielką działkę budowlaną, np. w obrębie danego miasta, nie możemy w sposób całkowicie dowolny wybierać projektu budowlanego. Nie jesteśmy jednak przy tym skazani na ponoszenie wysokich kosztów zaprojektowania naszego domu od podstaw.

W Pracowni Projektowej „Dobre Domy” Flak & Abramowicz dla takich klientów przygotowano całą kategorię gotowych projektów domów. Na stronie internetowej www.dobredomy.pl -projekty domów wybierając zakładkę „projekty małych domów” można przejrzeć projekty, które są dostępne w pracowni projektowej i zdecydować się na taki, jaki będzie nam najbardziej odpowiadał i sprawdzi się na działce budowlanej o niewielkim metrażu.

Dobre Domy oferują projekty domów niewielkiej powierzchni, wynoszącej od 100 do 120 mkw. Kategoria „projekty małych domów” prezentuje niewielkie domki, które wyróżnia nieskomplikowana bryła, ale ciekawie zaprojektowana funkcjonalność. Projekty małych domów są najlepszą propozycją dla małych 2-4 osobowych rodzin poszukujących projektu estetycznego, efektownego, ale ekonomicznego. Wygodne, małe domki zaprojektowane przez architektów Pracowni Projektowej Flak & Abramowicz są urokliwe i spełniają wymagania dotyczące ograniczonej powierzchni użytkowej. Małe domy oferowane przez Dobre Domy idealnie wkomponują się na niewielkie, nietypowe czy wąskie działki budowlane.

Napisano w Ciekawostki, Nieruchomości Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*